#2016-06-09 06:28:42 

Eldoka

Użytkownik

Cześć Wam. Potrzebny mi tłumacz polsko angielski techniczny najlepiej taki naprawdę dobry i doświadczony. Czy ktoś z Was zna jakąś firmę, lub namiary na osobę, która naprawdę się na tym zna? Zależy mi i na jakości testu, żeby był maksymalnie zgodny z oryginałem ale trochę też, żeby cena nie była za wysoka.. ktoś mi coś doradzi?
#2016-06-09 07:38:31 

SlavicPower

Użytkownik

No i tutaj leży pies pogrzebany. Nie będziesz mógł mieć i to i to. Nie dość, że ludzie chcą mieć na ogół jakąś wypasioną jakość wszystkiego, to jeszcze nie chcą w ogóle za to zapłacić jakieś sensowne pieniądze.. Chłopie, dobrzy fachowcy wiedzą, że są w czymś świetni i nie zechcą pracować za psie pieniądze. Musisz sobie z tego zdać sprawę. Jak będziesz miał podejście, że szukasz coś taniego to zapomnij o jakości.
#2016-06-09 08:08:25 

Beast

Użytkownik

Kompletnie się nie zgadzam! Ja znam jedną świetną firmę, która zajmuje się tłumaczeniami. Tak się składa, że często korzystam z ich usług bo mamy z firmy dużo zleceń dla nich. Są naprawdę dobrzy i sprawdzeni. To ich adres internetowy: tlumaczenia-langea.pl/ i wcale nie są bardzo drodzy, wręcz przeciwnie ceny mają konkurencyjne na tle innych firm.
#2016-06-09 08:57:53 

Maniekbasta

Użytkownik

Ja też mam takie podejście, że można mieć i to i to. Jasne, fachowcy mogą się cenić ale wszystko w granicach rozsądku. A jak słyszę często zaporowe stawki to nie wiem czy się śmiać czy płakać.. masakra :P
#2016-06-09 10:59:16 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Ja sama pracuję jako fotograf i często słyszę od klientów, że coś ma być i dobre i tanie. Dużo osób nie rozumie ile zajmuje obróbka zdjęć, dbanie o to, by potem poprawić zdjęcia i zadbać o to, by były jak najlepsze.. a jak potem robię wycenę to ludzie są zaskoczeni ile muszą zapłacić. Nieporozumienie jakieś.
#2016-06-09 11:20:52 

Eldoka

Użytkownik

Ale się ruch zrobił :D dzięki serdeczne za namiary na tę firmę. Do innych aspektów się nie chcę odnosić. Każdy ma inne priorytety i patrzy na różne aspekty pracy, ale tez trzeba mieć na uwagę własny budżet. Wierzę, że ta firma tlumaczenia-langea.pl sprosta moim oczekiwaniom. Tak czy inaczej, Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015