#2016-06-08 23:50:59 

Eldoka

Użytkownik

Jako totalny zielony chce zacząć swoją przygodę z dechą snowboardową, naoglądałem się tego sportu w TV no i teraz naszło mnie żeby też spróbować swoich sił :P Ogólnie znalazłem już fajnie wyglądające i niedrogie deski snowboardowe Poznań ma sporo sklepów z takim sprzętem co trochę mnie zdziwiło bo wcześniej nie zwracałem pewnie na to uwagi. Problem polega jednak na tym, że nie wiem jak dobrze dobrać wielkość takiej dechy, nie wiem to się do wzrostu dopasowuje?
#2016-06-09 02:25:33 

SlavicPower

Użytkownik

Kolego, skoro już odwiedziłeś jakiś sklep narciarski to dlaczego nie zapytałeś po prostu o to sprzedawcy? Jak chcesz to w necie jest masa poradników jak dobierać narty czy deski do swoich rozmiarów, ale ja uważam osobiście, że nie ma to jak wsparcie profesjonalisty, a tacy ludzie właśnie pracują w porządnych sklepach. Idź do takiego sklepu jeszcze raz i poproś o pomoc, na pewno będziesz miał wszystko idealnie dobrane do siebie.
#2016-06-09 03:33:16 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Tutaj wszystko ma znaczenie, długość dechy to jedno, ale trzeba także odpowiednio dobrać wielkość kombinezonów czy butów, za ciasno źle, a i za luźno nie będzie ciekawie. Tutaj też sprzedawcy poamgają, ja raz kupiłam sama to była niezadowolona, potem z pomocą sprzedawcy i zupełnie inny świat.
#2016-06-09 04:30:34 

Eldoka

Użytkownik

No nie wiem, jakoś głupio było mi podejść i zapytać, wydawało mi się, że na amatora wyjdę…
#2016-06-09 05:57:12 

SlavicPower

Użytkownik

nie no pewnie, bo przecież ludzie rodzą się z deską snowboardową na nogach :/ a jak pójdziesz na szkolenie z jazdy to też się będziesz bał zapytać o coś bo wyjdziesz na amatora? Po to są ci ludzie, żeby pomagać tym, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki.
#2016-06-09 08:23:24 

BykByk

Użytkownik

Ja mogę powiedzieć tylko tyle, że przednia zabawa :P dużo jeździłam na nartach kiedyś, ale jak posmakowałam dechy to już nie chciałam próbować innego sportu zimowego, polecam, mega frajda jest!
#2016-06-09 09:26:29 

Beast

Użytkownik

Jesteś z Poznania, a ja tutaj supersportowy.pl/6-cross niedawno kupowałem rowerek, sklep właśnie tam działa, a sprzet narciarski też mają. Z rowerka jestem mega zadowolony, więc jak dla mnie dechę pewnie też warto tutaj kupić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015