#2015-05-11 06:17:02 

Szpileczkowa

Użytkownik

Hej! Mam duży kłopot. Od paru miesięcy mój małżonek pije. Dawniej tak nie było, lecz jak stracił robotę jego życie rozpadło się. Nie jest zły, lecz żal mi obserwować jak się męczy. Nawet wystukiwałam w Yahoo słowa pomoc rodzinie alkoholika, lecz nic nie odszukałam. Na pewno istnieją doświadczone ośrodki leczenia uzależnień od alkoholu, jednak nie mam pojęcia jak je odnaleźć. Dlatego jestem tu. Powiedzcie mi jak mogę pomóc partnerowi.
#2015-05-11 08:36:43 

Natalie

Użytkownik

Według mnie należy wysłać konkretną osobę na fachową terapię alkoholową. Bez wątpienia warto odnaleźć ośrodek leczenia alkoholizmu. Ja ostatnio wyszukałam znany punkt terapeutyczny AlkoholTerapia.pl i ekspresowo tam wybrałam się wraz z moim partnerem. Mój Marcin ma kłopoty alkoholowe, a w tym ośrodku piekielnie mu pomogli. Świetnie wyedukowani specjaliści ośrodka, posiadają wielką wiedzę, więc warto tutaj się wybrać. Mój narzeczony teraz wcale nie pije.
#2015-05-11 10:15:36 

SlavicPower

Użytkownik

Ja znakomicie wiem, co znaczy ciężka choroba alkoholowa, dlatego też odradzam nadmierne spożywanie alkoholu. Mój ojciec miał z tym problemy, jednakże nareszcie podjął leczenie. Według mnie teraz coraz znaczniejsza rzesza mężczyzn ma takie kłopoty. A alkohol to żadne wyjście z określonego problemu.
#2015-05-11 11:08:47 

fontana

Użytkownik

Zobaczyłam ostatnio w necie artykuł tj.: leczenie alkoholika, który niesamowicie mnie zaciekawił. Aktualnie orientuję się, jak wiele wysiłku trzeba, aby wyjść z alkoholizmu. Mój kumpel ma kłopoty z alkoholem, toteż myślę, że powinien pójść na psychoterapię. To prawdopodobnie najlepsze rozwiązanie.
#2015-05-11 12:41:17 

Beast

Użytkownik

Na pewno należy wybrać się na psychoterapię. Teraz znajduje się wiele rozmaitych ośrodków, które proponują: przymusowe leczenie alkoholizmu, wtenczas jest wyjście z ciężkiej sytuacji. Ja być może poślę mojego ojca na takie leczenie, bo wciąż tankuje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015