#2016-05-29 20:46:08 

SlavicPower

Użytkownik

Witajcie. Ostatnio moje zlecenia na meble nabrały rozpędu i potrzebuję stałego i sprawdzonego kontrahenta. Zależy mi na najwyższej jakości materiałach. Cena nie gra roli, klienci dla których robię gotowe produkty należą do grupy ludzi którzy zarabiają spore pieniądze i chcą mieć produkt najwyższej jakości.
#2016-05-29 23:00:05 

Eldoka

Użytkownik

A gdzie dokładnie szukasz takiej firmy? Znam taką jedną firmę z okolic Poznania gdzie mają właśnie produkty klasy premium, ale z tego co wiem to mają kilka oddziałów w całej Polsce. Ja byłem w Komornikach w ich showroomie, tutaj na stronie masz trochę więcej informacji na ich temat sassc.com.pl/showroom . Sprawdź sobie, może akurat tego szukasz.
#2016-05-29 23:33:56 

Natalie

Użytkownik

Dołączę się do tematu. Znajomy polecał mi blaty Egger i takich właśnie szukam. Niestety nie wiem gdzie mogę je kupić. Czy ktoś jest mi w stanie pomóc?
#2016-05-30 00:37:48 

Eldoka

Użytkownik

Na stronie o której pisałem znajdziesz blaty tej firmy. Ja zamawiałem tam kilka płyt firmy Kronospan ale wiem, że w ofercie mają też dużą ilość produktów innym renomowanych producentów. Tak jak mówię, co do firmy o której wspomniałaś to jestem pewny, że znajdziesz jej produkty w tym sklepie.
#2016-05-30 01:51:52 

Natalie

Użytkownik

No i super. Dzięki wielkie za pomoc :) W takim razie idę pogrzebać trochę na stronie i spróbuję znaleźć te blaty.
#2016-05-30 02:51:52 

Daphne

Użytkownik

No ja słyszałam, że oni również handlują narzędziami Festool. Pracuję w firmie o podobnej specyfikacji tylko w biurze. Ostatnio właśnie rozglądam się za nowymi dostawcami, bo nasi obecni trochę przeginają z terminami dostaw a my nie możemy czekać tak długo bo przez to robią się opóźnienia.
#2016-05-30 05:28:52 

SlavicPower

Użytkownik

Dzięki bardzo, sprawdziłem adresy na stronie i nawet byłem już zobaczyć jak to wygląda na żywo. Porozmawiałem trochę z pracownikiem który opowiadał mi o produktach. Bardzo fajne elementy i tak jak pisaliście, faktycznie są dużo wyższej klasy niż to co oglądałem do tej pory.
#2016-05-30 08:01:43 

Eldoka

Użytkownik

Tak jak ci mówiłem. Sam robię teraz meble z ich elementów i jestem pod wrażeniem mimo że jestem dopiero w połowie pracy :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015