#2016-05-18 03:35:56 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Dopiero co przeprowadzam się do Anglii i mam już kupione mieszkanie pod Londynem. Nie mam na razie tu za bardzo się kogo na razie poradzić więc pytam na forum- gdzie dostanę solidne meble i najlepiej w rozsądnej cenie? Wiem, ze wielu Polaków tu tez mieszka więc może macie jakieś ulubione miejsca? No i najlepiej jakby była opcja dostawy
#2016-05-18 06:16:59 

SlavicPower

Użytkownik

Pamietam tez swoje poczatki i rzeczywiście ciezko było znaleźć cos co w funtach nie zroujnowaloby od razu budzetu- hehe. Ja bym ci polecil taki polski sklep. Tutaj masz linka do ich strony eurodeko.co.uk/ i jeśli mieszkasz pod Londynem to tam bardzo blisko będziesz miala :) Poza tym jeśli chodzi o ceny to naprawde dobrze stoja, mesel ze tanszych mebli takiej dobrej jakosci ciezko by ci było znalezc. Pozdrawiam
#2016-05-18 08:22:34 

Beast

Użytkownik

Ja na twoim miejscu to bym się rozejrzał po takich sieciówkach co są np. też w Polsce jakieś Leros czy coś w tym stylu, bo chyba w takich większych sklepach będziesz miała najtaniej. W każdym razie powodzenia z przeprowadzką
#2016-05-18 09:21:12 

AntosiaKtosia

Użytkownik

dzięki za rady! A powiedzcie mi, czy ktoś z was z tego polskiego sklepu kupował jakiś tapczan albo wypoczynek? Ja właśnie patrzę na ich stronę eurodeko.co.uk/?p=p_174&sName=sofa-beds i są bardzo fajne meble z VOXa i innych producentów. Dzwoniłam tam i wszystkie są rzeczywiście z Polski. Mógłby ktoś się wypowiedzieć kto ma czy jakość dobra?
#2016-05-18 09:45:22 

SlavicPower

Użytkownik

Ja tam kupowałem lozko do sypialni i bardzo sobie chwale- normalne, dobrej jakości meble. Nie jest tak,ze jakies ostatnie sztuki czy cos. Przeciwnie, wszystko grało łącznie z dostawa do mojego domu, bo to im zajelo chyba z dwa dni i tez jakis duzych kosztow nie poniosłem
#2016-05-18 10:22:42 

Moniak

Użytkownik

O popatrz a ja nie znałam tego sklepu i chyba przepłaciłam nieźle! Bardzo ładnie wyglądają te sofy typu corner. Na bank się tam wybiorę przy następnej przeprowadzce bo też mieszkam w Londynie. Poza tym naprawdę w porównaniu do innych mają ogromny wybór tych firm z Polski- ja jeszcze wcześniej nigdy nie widziałam mebli z Camy za granicą- fajnie :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015