#2016-05-18 03:43:01 

Selia

Użytkownik

Witajcie kochane. Czy znacie jakieś sprawdzone miejsce w necie gdzie można kupować naprawdę porządną bieliznę kobiecą? Fajnie gdyby to była taka bielizna elegancka, może troszkę seksowna. Mam niestety bardzo delikatną skórę i już nie raz trafiałam na bieliznę, która powodowała straszne podrażnienia :/ musi to być naprawdę dobry, naturalny materiał.
#2016-05-18 06:11:16 

Daphne

Użytkownik

to kupuj markową bieliznę, a nie gdzies po osiedlowych bazarach u ruskich…w zwykłych sklepach z koli zazwyczaj sa majki chińskie, a wiadomo czego się można po nich spodziewać.
#2016-05-18 08:27:57 

Szpileczkowa

Użytkownik

wiesz, ja się w sumie na tym kompletnie nie znam, ale pod względem wyglądu bardzo m się podoba bielizna z tego sklepu sklep.fernandperil.com/kolekcja-06-MAJTKI.html, ma właśnie erotyczny charakter, a co do materiału to sama się musisz zainteresować i obczaić, nigdy specjalnie się nad tym nie zastanawiałam :P
#2016-05-18 09:20:38 

Selia

Użytkownik

Śmiesznie bo właśnie się zastanwiałam nad tym sklepem, dzięki bo mam jakieś potwirdzenie ze ktoś tam kupuje i jest zadowolony :D niestety nie mam lekko, skóra strasznie delikatna i dosłownie wszystko jej szkodzi, ale człowiek chce dobrze wyglądac, nie tylko duże majty bawełniane, ale coś sexi też by się przydało. Dzięki za pomoc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015