#2016-05-16 01:33:07 

RomanGTA

Użytkownik

Witam mam pytanie mianowicie zastanawiam sie jakie zasady wspolpracy z firma informatyczna najlepiej wybrac czy najlepiej zeby to byl abonamet prepaid (wtedy jest taniej) czy na przyklad dobrana stawka do liczby komputerow?... tropche tego nie rozumiem, w kazdym razie firmy poponuja rozne rozwiazania. bede wdzieczny za jakies wyliczenia jak to wszylo w waszych firmach i cosie bardziej oplacilo.
#2016-05-16 03:46:26 

SlavicPower

Użytkownik

Chyba gościu żartujesz, przecież nikt ci tu nie poda jakiś dokładnych wyliczeń :D Raz że nikt takich rzeczy nie robi, dwa że nikt z takim czymś nie chodzi z firmy do chaty, a trzy że kto by się czymś takim podzielił :D widzę że niektórzy tu bujają w obłokach, serio
#2016-05-16 05:53:39 

Eldoka

Użytkownik

powiem ci tak, że opcja prepaid jest dobra. oczywiście jeśl firma ma dobra płynność finansową, tylko wtedy ma to tak naprawdę rację bytu. Ale sama w sobie obsługa IT jest ważna, zwłaszcza dla dużej korporacji. bardzo usprawnia to pracę i zwiększa jej wydajność, sami to widzimy po statystykach u nas. no, a ważne jest to też, żeby firma miala w swojej umowie z wami paragraf, ze bedzie sie zajmowac tez odzyskiwaniem utraconych danych. bo nie ma co ., to sie czasem zdarza, a za to zawsze wszyscy duzo kasuja. wiec lepiej miec te koszty rozlozone w umowie na przyklad dwuletniej.
#2016-05-16 08:43:12 

Indianiec

Użytkownik

Bardzo mądrze tu się panowie wypowiadają, więc nie zostało mi wiele żeby dodać od siebie. Powiem tylko że kluczem jest dobra chmura, wtedy dane nie zginą. I nie ma problemu z żadnym odzyskiwaniem. No i wiadomo, dobra archiwizacja, jakiś system, żeby wsystko było łatwo do znalezienia.
#2016-05-16 09:17:36 

Daphne

Użytkownik

IT to moja pasja, chociaż jestem kobietą. nie raz już tworzyłam duże sieci dl a firm i powiem, że sprawiło mi to wielką satysfkację. Pozdrawiam serdecznie wszystkich
#2016-05-16 09:33:29 

Natalie

Użytkownik

Też jestem kobietą i to moja praca! :D Wiadomo, jak to jest, kilka kobiet na polibudzie ale jakieś tam są :D I do tego osiągają sukcesy! Dla laików: sprawdzajcie dobrze ceny za godzinę pracy informatyków i czy to netto czy brutto
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015