#2016-05-11 21:43:41 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Chciałabym zamienić samochód bo stary wymaga coraz częstszych napraw. Ostatnio na przykład zapaliła mi się kontrolka przypominająca silnik i okazało się że to jakaś sonda kosztująca 450 zł. Trochę to dużo a już słyszę że stuka mi amortyzator i zapewne też będzie trzeba go wymienić. Mam upatrzone coś nowego ale co zrobić ze starym autem, gdzie dostanę za niego najwięcej?
#2016-05-12 00:04:25 

BykByk

Użytkownik

To zależy w jakim stanie jest auto :). W zasadzie na wszystko można odpowiedzieć „to zależy” ale z samochodami naprawdę bywa różnie. Ten sam model z jednakowym rocznikiem moze kosztowac tak różnie... Chyba najroztropniej będzie skontaktować się z jakimś profesjonalnym skupem aut np tym: skupautpomorskie1.pl/. Przyjedzie do Ciebie ktoś żeby wycenić auto i jeśli zaproponuje kwotę zbliżoną do oczekiwanej albo wartości jaką możesz sobie odszukać w internecie to sprzedawałbym od razu. Pozdrawiam.
#2016-05-12 00:27:07 

Frozen

Użytkownik

Nigdy nie korzystałem z usług tych skupów, ale wydaje mi się, tak na logike że raczej powinni oferować gorsze ceny. Jak to wygląda w praktyce
#2016-05-12 02:26:13 

BykByk

Użytkownik

Też tak myślałem ale sprzedałem już dwa auta skupom nie tylko dlatego ze nie chce mi sie bawic w negocjacje z setkami interesantów ale także dlatego że ceny były bardzo dobre. Z żadną z osob ani z komisami nie wynegocjowałbym podobnej ceny wiec nie bylo sensu przeciagac sprawy i liczyc ze jakis Św Mikołaj zaplaci mi majątek za używany samochód. Sprzedałem kupiłem drugi i jestem zadowolony. Decyzji na pewno bym nie zmienił.
#2016-05-12 04:55:39 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Skoro tak to umówię się z nimi i zobaczę co mi zaproponują. Jak będzie po wszystkim to na pewno napiszę. Pozdrawiam :)
#2016-05-12 06:39:31 

BykByk

Użytkownik

Dokładnie, zdaj nam relację jak to będzie u Ciebie bo sam jestem ciekawy
#2016-05-12 08:01:39 

Punisher

Użytkownik

Slyszałem że te skupy czasem są zainteresowane samochodami lekko uszkodzonymi, czy to prawda i tez mogę do nich dzwonić?
#2016-05-12 08:51:22 

BykByk

Użytkownik

Na stronie są informacje że tak więc raczej nie powinno byc problemu. Moze wczesniej opisz dokładnie co jest zepsute zeby miec pewnosc. Mój znajomy w kazdym razie sprzedawał uszkodzony i dostał całkiem dobrą cenę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015