#2016-05-04 02:43:28 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Hejka ludziska! Jak myślicie, czy do Chorwacji lepiej pojechać sobie na jakiś rejsik jachtem czy standardowo posmażyć się na plaży i polatać troszkę po górach. Co myślicie? Kiedyś Chorwacja była bardzo popularna, teraz chyba w Polsce o wiele mniej, ale ja i tak mam ogromną ochotę sobie tam pojechać. Sprawdzałam już sobie czarterowanie jachtu na terenie Chorwacji i ogólnie nie jest tak źle, stać by mnie było na to.
#2016-05-04 03:14:24 

Eldoka

Użytkownik

A masz uprawnienia do prowadzenia takiego jachtu? Bo bez tego to nie da rady, wtedy musisz po prostu na jakiś rejs się wybrać, gdzie trafiasz do jakiejś tam grupy osób,no chyba że skrzykniesz się ze znajomymi i sami taki rejs tylko dla siebie weźmiecie.
#2016-05-04 05:52:32 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Heh, no o tym nie pomyślałam :P
#2016-05-04 06:40:48 

Casia

Użytkownik

Jak dla mnie warto zrobić i jedno i drugie, pływanie tam na pewno jest super, ale sama Chorwacja jest naprawdę piękna, ludzie są mega sympatyczni, fajne jedzonko, a do tego masa miejsc do zwiedzania. Jako piechur w tym kraju naprawdę nogi mogą w tyłek wejść i można piękne miejsca zobaczyć.
#2016-05-04 09:03:25 

SlavicPower

Użytkownik

Jeśli chodzi o jachtową przygodę to ja zdecydowanie polecam Seszele. W zeszłym roku z żoną wybraliśmy się dzięki ofercie tej firmy pasat-charter.pl/czartery-jachtow/akweny/seszele.html i było naprawdę super, tam to w ogóle jest gdzie pływać, a wiele miejsc jest niedostępnych normalnie z buta, tylko dopłynąć się da. Nie wiem za bardzo jak to wygląda w Chorwacji, tam nie byłem.
#2016-05-04 10:25:36 

AntosiaKtosia

Użytkownik

No to teraz sama już nie wiem, zrobiliście mi mętlik w głowie :P Muszę to sobie chyba na poważnie przemyśleć. Dzięki za pomoc ludziska!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015