#2016-04-24 23:13:44 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Cześć.. ;) Chciałabym mieć piękne mieszkanie i przez kilka ostatnich lat wraz z mężem na to ciężko pracowaliśmy, by zaoszczędzić pieniądze itp. Marzy nam się profesjonalna aranżacja wnętrz ale nie do końca wiemy, czy samodzielnie sprostamy temu, czy może lepiej wynająć jakiś fachowców by się tym zajęli? Pomyślałam, że możę ząłożę ten temat i ktoś z Was się wypowie na ten temat, coś doradzi itp. ;) Liczę na Was!
#2016-04-25 00:21:21 

Casia

Użytkownik

Też kiedyś chciałam zaaranżować mieszkanie, tak by wyglądało rodem z jakiegoś filmu itp. Ale niestety po drodze zaszłam w ciążę i wydatki przeszły na moją kruszynkę ;) Ale nie poddaję się i może jak trochę podrośnie to wtedy rozpoczniemy pracę remontowe, komuś zlecę zrobienie planu mieszkania itp.
#2016-04-25 02:33:51 

MadWoman

Użytkownik

To jest moje marzenie ;) Zbudować wielki, piękny dom od podstaw i sama sobie go zaprojektować i zaaranżować całe wnętrze. Nie dość, że wszystko będzie wedle mojej koncepcji, to jeszcze będę miała satysfakcję, że sama się do tego wszystkiego przyczyniłam..
#2016-04-25 04:42:37 

Eldoka

Użytkownik

Osobiście wraz z żoną korzystaliśmy z 3wymiary.pl i wspaniale nam zaprojektowali wszystko ;) Też początkowo myśleliśmy, że sami damy radę, ale szczerze mówiąc, szybko to zostało zweryfikowane błędnymi decyzjami i o mały włos nie rozwalilibyśmy ścianę nośną w naszym domku.. od tamtej pory zlecamy wszystko fachowcom, bo szkoda głupimi decyzjami sobie narobić wielkich problemów.
#2016-04-25 06:55:31 

Zenobia

Użytkownik

że tak nieśmiało wtrącę.. a co to są ściany nośne? Bo nie wiem co to takiego ;P
#2016-04-25 07:55:29 

Eldoka

Użytkownik

To jest typ ściany, który podtrzymuje obciążenie w dachu, wyższych pięter itp. Jak ją zburzysz… cóż, cały dom może się zawalić, a w najlepszym przypadku jego część.
#2016-04-25 09:41:55 

Zenobia

Użytkownik

O matko.. no to sobie faktycznie prawie narobiliście sporo problemu :P na przyszłość będę wiedziała i jak coś to też nie będę ryzykować nie przemyślanymi decyzjami ;)
#2016-04-25 12:40:04 

Eldoka

Użytkownik

Tak jest najrozsądniej ;) ale nie chcę już więcej spamować tego tematu, więc to tyle ode mnie i życzę powodzenia w projektowaniu wnętrza ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015