#2016-04-25 06:04:29 

Natalie

Użytkownik

Cześć Wam! Powiem Wam, że zawsze drzemał we mnie pierwiastek artystyczny. Chciałabym go wykorzystać, więc obecnie szukam inspiracji, konkretnie chodzi o umeblowanie mieszkania. Jakie styl aranżu istnireje w Waszych domach?
#2016-04-25 07:34:32 

RomanGTA

Użytkownik

Ja na przykład jestem bardzo sentymentalny. Inspirując się wakacjami u babci, gdzie zawsze był zapach chleba i skrzypiała podłoga – kupiłem klasyczne drewniane meble i dodatki. W moim domu jest naprawdę klimatycznie. Teraz drewniane meble nie tylko wyglądają, ale są też bardzo solidnie wykonane, wytrzymałość to ich najważniejsza cecha.
#2016-04-25 09:13:15 

Rewolwerowiec

Użytkownik

Ja z kolei mam nowoczesny styl, zadbała o niego moja żona. Z niej też jest taka artystka, jak z Ciebie :). Nowoczesny styl objawia się przede wszystkim w kolorystyce ścian i dodatkach, ale w meblach również, mamy na przykład kolorowe, tapicerowane krzesła oraz takie fikuśne lampki naścienne.
#2016-04-25 10:37:39 

Indianiec

Użytkownik

Jeśli obudził się w Tobie artystyczny piewiastek, może powinnaś zajrzeć tutaj: sklep.meblesedia.pl/c/94/komody-vintage-komody-.html. Zarówno ja, jak i moja żona mamy również w sobie ten pierwiastek. Mnie inspirują na przykład teledyski Lany del Rey. Gdy ją odkryłem, niesamowicie przywiązałem się do stylu Vintage. Moja żona uwielbia komodę Elizę, którą kupiliśmy w sklep.meblesedia.pl. I na tle całego wystroju wygląda naprawdę wyjątkowo. Zresztą sama przejrzyj ofertę, jest bardzo bogata.
#2016-04-25 11:46:24 

Natalie

Użytkownik

Wow! Te meble są naprawdę przepiękne. Nie ma nic lepszego, niż połączyć wygląd z funkcjonalnością, wytrzymałością. Chyba już wiem, jak urządzę swoje mieszkanie. Uwierz mi, że mam już w głowie wstępną wizję!
#2016-04-25 12:13:49 

Indianiec

Użytkownik

Masz rację. I te mebelki właśnie takie są :).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015