#2016-04-22 05:14:09 

MadWoman

Użytkownik

Cześć dzewczyny witajcie. Mam spory probelm ze zdrowiem swoich zebow mianowicie konieczne bedzie hcyba leczenie kanałowe i nie powiem, troch esie obawiam, że bedzie ból i zgrzytanie zębami hehe. Dlatego bede wdzeczna gdybyscie mogly mi polecic kogos kto naprawde dba o komfort pacjenta podczas zabiegu... naprawde bede baaardzo wdzieczna
#2016-04-22 05:26:57 

Moniak

Użytkownik

Wejdź sobie na strone newdentclinic.pl i zobacz sobie czy robia leczenie kanałowe ale jestem pewien że tak bo chyba każdy dentysta to robi inaczej przecież po co by mieli sobie ograniczać zakres usług, a co zatym idzie zarobek no nie? Z tego co słyszałam od znajomych to naprawde maja bardzo kulturalnych, doswiadczonych fachowcow dzieki czemu mozna uniknac bolu i nieprzyjemnosci,s tresu i tak dalej. Ja sam jeszcze nie bylem ale teraz zmieniam dentyste wiec pewnie szybko sie tam znajde. Pozdrawiam serdecznie
#2016-04-22 06:53:30 

RomanGTA

Użytkownik

a czy ktoś może podać może orientacyjne cennik stomatologów w Poznaniu ? Wiem że potrzebuje konkretnego zabiegu i chciałbym wiedzieć ile pieniedzy bede musiał przeznaczyć na ten cel. Niedługo niestety z bólu nie wytrzymam no i musze sie udać do specjalisty. Liczę na jakiegoś miłego dentyste bo mam dosyć wrażliwe zęby i charakter
#2016-04-22 08:37:47 

SlavicPower

Użytkownik

siemka ja ci moge polecic naprawde dobry gabinet dentystyczny w Poznaniu fdo którego sam chodze i jestem bardzo zadowolony zarówno z cen, jak i terminów, jak i obsługi pacjenta. Aaa czekaj to jest ten sam stomatolog co ktośdo góry polecał. Także jeśli jesteś z Poznania to to jest szczał w dziesiatke. Pozdrawiam serdecznie i zachęcam raz jeszcze elo
#2016-04-22 11:11:54 

Eldoka

Użytkownik

Elo elo 3 2 0 a ja sie pytam też o ten ccennik. Zdrowe zeby to podstawa, nie ma co zwlekać z jakimiś chroymi zebami bo potem jest jeszcze gorzej i już znieczulenie nie pomoże hihi. Także chłopaki i dzewczyny dbać o swoje zeby zeby mieć ładny usmiech od ucha do ucha. Pozdrawia was dentysta który wie co mówi i wiele razy do gęby zaglądał młodzieńcom i różne rzeczy widział
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015