#2015-05-06 00:35:27 

Daphne

Użytkownik

Siemka! Za trzy tygodnie wybieram się na targi wozów, a ogólnie nie mam zrobionej żadnej reklamy mojej spółki. Zastanawiam się co uczynić. Nie mam pomysłów. W weekend odszukałem w magazynie ogłoszenie o nazwie druk książek warszawa. Dodatkowo pragnę odszukać super drukarnię. W Google pisałem hasła szybki druk 24 w Warszawie, lecz nic nie odszukałem. Jak mogę reklamować swoją spółkę na targach?
#2015-05-06 03:02:10 

Szpileczkowa

Użytkownik

Sądzę, że trafimy na mnóstwo fajnych rozwiązań na reklamowanie swoich firm, na przykład x-banner. Jednak mało mnie ciekawi ten temat, gdyż ja nie korzystam z takich propozycji. Aczkolwiek mój przyjaciel ostatnio poszukiwał takiej reklamy i mam świadomość, że coś odszukał. On znalazł profesjonalny druk plakatów w Warszawie. Spadam stąd. Do widzenia!

#2015-05-06 04:31:46 

SlavicPower

Użytkownik

Sądzę, że trafimy na mnóstwo fajnych rozwiązań na reklamowanie swoich firm, na przykład x-banner. Jednak mało mnie ciekawi ten temat, gdyż ja nie korzystam z takich propozycji. Aczkolwiek mój przyjaciel ostatnio poszukiwał takiej reklamy i mam świadomość, że coś odszukał. On znalazł profesjonalny druk plakatów w Warszawie. Spadam stąd. Do widzenia!
#2015-05-06 06:25:19 

Natalie

Użytkownik

Powstało mnóstwo rozwiązań na promowanie spółek. Wiele osób decyduje się na ścianki reklamowe. Dodatkowo okazało się, że mój znajomy gadał, że odszukał wczoraj pewną stronę online, na której zakupił baner w dużym formacie. Spoko, ale mnie ten temat nie ciekawi, dlatego spadam stąd. Do widzenia!
#2015-05-06 09:13:59 

Maniekbasta

Użytkownik

Pogawędka o sposobach na promowanie firm jest bardzo ciekawa i korzystna. Ostatnimi czasy znalazłem w Internecie pod hasłami stojak reklamowy co niemiara fajnych ofert. Dodatkowo odszukałem też polecaną drukarnię wielkoformatową w Warszawie. Czuję, że sprawdzę to.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015