#2016-04-05 07:17:30 

SlavicPower

Użytkownik

Orientujecie się, gdzie w Poznaniu można zamówić niedrogie meble na wymiar?
#2016-04-05 07:38:23 

RomanGTA

Użytkownik

Jak znam Poznań meble na wymiar sprzedawane są tu praktycznie w każdym sklepie meblarskim, a już na pewno w zakładach stolarskich. Wystarczy otworzyć gazetę lub poszukac w Internecie. Tak na szybko znalazłem taką firmę, Zakład Stolarski Paweł Pigwa, ale nie wiem jaki rodzaj mebli możesz u nich zamówić. Jak chcesz to sobie sprawdź, a jak nie to szukaj w sieci.
#2016-04-05 08:51:11 

Szpileczkowa

Użytkownik

A czy musza to byc meble na wymiar? Zauwazylam ostatnio powszechnom mode na meble robione na zamowienie. Jak dla mnie to zwykly snobizm albo chec pokazania się przed rodzinom czy znajomymi. Po co ci takie meble? Nie mozesz sobie kupic normalnych mebli w gotowym zestawie?
#2016-04-05 10:18:22 

SlavicPower

Użytkownik

Co dla jednego jest snobizmem to dla drugiego jest szukaniem jak najlepszego rozwiązania do swojego domu. Moim zdaniem meble na zamówienie są po prostu lepsze, bo mogę je dopasować do wymiarów mojej kuchni i lepiej zagospodarować i tak już niedużą przestrzeń.
#2016-04-05 12:15:48 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Dokładnie! Meble na wymiar są po prostu bardziej funkcjonalne, bo idealnie pasują do konkretnego mieszkania. W przypadku gotowych zestawow zawsze zostanie troszkę wolnego miejsca albo odwrotnie, takiego miejsca będzie za mało, żeby ustawić wszystkie szafki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015