#2016-04-05 06:03:03 

RomanGTA

Użytkownik

Siema wszystkim. Szukam szukam i znaleźć nie mogę jakiegoś dobrego miejsca gdzie mógłbym szybko sprzedać auto i znaleźć sobie coś innego. Mam Audi A4 z 2006 i szukam czegoś fajniejszego, a nie chcę się babrać z problemem miesiącami tylko zaraz wyjechać czymś innym hehe :P Są jakieś firmy w Krakowie skupujące auta pytanie tylko, czy warto :D Wiem że w takim miejscu nie dostanę za auto tylu pieniędzy co przy sprzedaży bez pośredników, bo to jest tak samo jak z agencjami nieruchomości, że muszą na czymś zarobić, a nie będą też utrzymywać interesu na granicy. Generalnie zależy mi na profesjonalnym podejściu, że przyjadę w dane miejsce Audicą i wyjadę tego samego dnia jakimś innym autkiem :P Ktoś coś?
#2016-04-05 06:58:26 

Bizon

Użytkownik

Jest taka firma co się nazywa superautomarket, mają swoją stronę internetową, tam możesz znaleźć więcej info. Ale do czego zmierzam. Niby oni są z Wrocławia ale mają swoje oddziały także w innych miastach i tak na przykład w też Poznaniu skupują samochody bo mają właśnie tutaj też oddział. Ale w razie co jakbyś chciał tak nabyć auto dodatkowo to byś musiał pojechać do Wrocławia bo tam mają z tego co wiem taki mega duży komis na dużym placu. Także ten, jak chcesz auto szybko to polecam, a dobre zdanie na temat tej firmy zasłyszałem już od kilku znajomych.
#2016-04-05 08:04:07 

Indianiec

Użytkownik

Podobny problem mam, tyle że jestem z północnej Polski i znalezienie dobrego autokomisu w Sopocie dla przykładu to nie lada wyzwanie, a wyjazd do Wrocławia to jest jednak kilometrowo chyba nie do ogarnięcia dla mnie. W każdym razie znalazłem info że mają też poprzez formularz online możliwą ocenę auta więc chyba z tego skorzystam, a auto będą mogli ewentualnie ode mnie odebrać. Tylko ciekawe czy rzeczywiście wyceniają auto nawet na 95% ceny rynkowej, bo jeśli to prawda to jest bajka :D
#2016-04-05 10:18:21 

RomanGTA

Użytkownik

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Ja już się zbieram do Wrocławia po auto chyba :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015