#2016-04-04 00:33:43 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Cześć ;) mam do was pytanie, czy prowadzicie samodzielnie swoje księgowości, czy może jednak zlecacie to jakieś firmie itp.? Ja chętnie korzystam z usług biura rachunkowego w Pobiedziskach i mam cały proces zajmowania się papierkową robotą z głowy, hehe :P Jednak jestem zdania, że lepiej takie coś zlecić ekspertom niż samej to nieudolnie robić.. bo raz pamiętam, że zabrałam się za to, siedziałam nad tym wieeeele godzin i wyszło na to, że w obliczeniach mam błędy itp. zraziłam się i uznałam, że lepiej nie będę w to już za mocno ingerować :P
#2016-04-04 03:26:29 

Casia

Użytkownik

Ja korzystam z ksiegowoscsigma.pl/ to firma, która zajmuje się prowadzeniem księgowości, rachunków itp. na ternie Wielkopolski ;) dojeżdżają do firm, są ukierunkowani na indywidualne potrzeby i nie boją się dużych wyzwań ;) nigdy mnie nie zawiedli i moje znajome też zaczęły korzystać z ich usług ;)
#2016-04-04 06:05:05 

MadWoman

Użytkownik

Ooo jak mi ślicznie pomogłaś ;) weszłam w ten link, a potem dokopałam się na ich stronie do tego: ksiegowoscsigma.pl/uslugi-ksiegowe-obsluga-prowadzenie pod tym linkiem jest dokładnie opisany proces obsługi księgowych i ogólnie wszystko pięknie jest wypunktowane i teraz wiem, że idę do nich też ;) Niech mi opracują politykę rachunkowości i wesprą w tym całym bałaganie.
#2016-04-04 08:09:22 

SlavicPower

Użytkownik

Ja prowadzę sam swoją rachunkowość i w sumie nie narzekam. Wiadomo, że czasem jest z tym mnóstwo roboty i podobnie, nie raz zdarzyło mi się, że popełniłem błędy, ale jestem ambitny i nie chcę się poddawać. Wolę uczyć się na swoich błędach i z czasem stać się bezbłędny w swoich obliczeniach itp.
#2016-04-04 09:31:32 

RomanGTA

Użytkownik

Ja z kolei o wiele bardziej wolę korzystać z pomocy, osób z zewnątrz.. na ogół jest to jakaś firma, ale zdarza mi się, że moja siostra, która jest po rachunkowości, przyjdzie i pomoże wszystko wyliczyć itp. takie studia to ja rozumiem.. przynajmniej przydają się w życiu.
#2016-04-04 11:55:01 

Rewolwerowiec

Użytkownik

Ogólnie rzecz ujmując, myślę, że nie ma co generalizować, część ludzi idzie do księgowego, a część oblciza samemu. Ja też wolę liczyć sam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015