#2016-03-31 06:18:37 

MadWoman

Użytkownik

Dzień dobry kochani forumowicze. Zakładam temat w nadziei na odnalezienie ciekawych pomysłów. Szukam jakiś fajnych dodatków do domu dla mnie i córki. Potrzebna nam delikatna odmiana. Oscyluję wokół zastawy obiadowej, moja czteroletnia Zosia też by chciała coś dla siebie. Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, iż świetnie wyglądają także dekoracje wnętrz, tylko co by tu najlepiej oddało charakter zmiany? Wymyślajcie i doradzajcie!
#2016-03-31 08:40:11 

Daphne

Użytkownik

Jak na moje powinnaś odwiedzić jakiś dobry sklep internetowy. Może powinnaś zwrócić uwagę na sklep www Blomingville ? Tam masz piękne zastawy obiadowe, zwłaszcza dla najmłodszych.
#2016-03-31 09:09:16 

Bizon

Użytkownik

Witaj. Jeśli szukasz inspiracji domowych to najlepszą alternatywą będą lampki marki heico. Sam kupowałem taki do pokoju dla moich bliźniaczek i były zachwycone. Myślę, że to jedna z najlepszych zmian zwłaszcza w odniesieniu do wnętrza.
#2016-03-31 10:10:01 

Okruszka

Użytkownik

Dzień dobry, a ja uważam, że najbardziej typową i widoczną zmianą może być zmiana koloru ścian, włosów, pościeli, dodatków typu koce no i oczywiście naczyń. Chcesz coś zmieniać to zapewnij sobie odrobinę nowoczesności fundując sobie nowy kolor pościeli, zastawy, czy lampki biurkowej.
#2016-03-31 11:45:15 

Indianiec

Użytkownik

Hej, a co powiecie na nowe meble do pokoju dla dziecka? Według mnie najlepsza zmiana. Wypytaj co jej się podoba, zamów, najlepiej kupować pod wymiar, żeby wszystko się zgadzało, i prezent i odmiana w jednym.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015