#2016-03-30 05:08:39 

Daphne

Użytkownik

Zmieniłam pracę i w związku z tym konieczna była przeprowadzka do innej dzielnicy. Po prostu dobijały mnie dojazdy w godzinach szczytu, szło wyjść z siebie. Pozostały mi jeszcze do sprawnego przetransportowania na terenie Warszawy meble, tzn. kilka szafek i rama łóżka. Szukałam już w Google pod hasłem „firmy przeprowadzki Warszawa” i trafiłam na adres: http://transportwiki.com.pl/przeprowadzki-warszawa/, ale będę wdzięczna za wasze opinie i rekomendacje, bo tych firm jest tak dużo... Nie mam za bardzo czasu na porównywanie ofert. Pozdrawiam.

#2016-03-30 06:03:09 

SlavicPower

Użytkownik

Ja korzystałem z usług TransBagaż czy jakoś tak, w sumie byłem zadowolony. Zapłaciłem trochę ponad 3 stówki. Niby można było taniej, ale nie miałem czasu szukać innej firmy, więc już wolałem zapłacić i mieć z głowy.
#2016-03-30 08:46:10 

Beast

Użytkownik

Ja porównywałem parę ofert i moim zdaniem Transportwiki.com.pl ma jak na razie najtaniej. W cenie masz też u nich pomoc kierowcy z bagażem, więc nie musiałabyś się męczyć niosąc jakieś gigantyczne pudła sama. Zresztą do przeniesienia ramy łóżka też warto by było gdybyś miała pomoc ze strony kierowcy, lekkie to to dla ciebie raczej nie będzie.
#2016-03-30 10:06:45 

Casia

Użytkownik

To prawda, transportwiki jest OK. Ja specjalnie szukałam pod tym kątem, by ktoś mi pomógł potem to wszystko pozanosić do mieszkania i nie wykasował mnie przeraźliwe. Studiuję, więc kasy nie mam w nadmiarze.
#2016-03-30 12:50:40 

Daphne

Użytkownik

Dziękuję za odpowiedzi! Wiedziałam, ze mogę liczyć tutaj na pomoc forumowiczów :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015