#2016-03-30 03:06:26 

Zenobia

Użytkownik

Cześć wszystkim! Dowiedziałam się ostatnio od znajomej o tym, że można wynająć w innych miastach biura wraz z przypisanym magazynem. Jest to bardzo korzystne kiedy prowadzi się sklep internetowy, szczególnie jesli wynajmujacy zatrudnia rowniez osoby ktore zajmuja sie kompletowaniem zamówień z magazynu. Czy ktoś wie czy w Poznaniu istnieje coś takiego?
#2016-03-30 05:01:38 

Punisher

Użytkownik

Owszem. Poszukaj sobie strony firmy Storico która wynajmuje biura i magazyny w Poznaniu, a także pozwala skorzystac z uslugi osoby ktora zajmuje sie wlasnie kompletowaniem zlecen, albo przynoszeniem towaru z magazynu, jak wolisz. Pozdrawiam.
#2016-03-30 05:24:21 

Okruszka

Użytkownik

Wynajmuję biuro w pobliżu centrum Poznania właśnie w Storico i jestem bardzo zadowolona z elastyczności współpracy. Jest tak jak pisze kolega, jeśli chcesz magazyn, możesz go mieć, jeśli potrzebujesz pomocy pracownika to firma Ci go udostepnia. Prowadzę sklep internetowy więc nieograniczony dostęp do towaru jest mi bardzo potrzebny, a że handluję włoską biżuterią to bardzo cenię sobie monitoring i wejście na indywidualną kartę.
#2016-03-30 07:27:54 

Zenobia

Użytkownik

A jak z cenami? Bo z tego co przeglądałam to powierzchnie pod biura w Poznaniu potrafią słono kosztować. Jestem cały czas na początkowym etapie działalności więc każda złotówka robi dla mnie dużą różnicę. Oczywiście dziękuję wam za dotychczasową dyskusję.
#2016-03-30 09:13:29 

Okruszka

Użytkownik

Będzie Ci ciężko znaleźć coś tańszego, a na pewno nie w takim standardzie i z tyloma usługami w bliskiej odległości od centrum. Swojego czasu straciłam chyba 2 tygodnie na badanie rynku pod tym wzgledem i okazalo sie ze oferta Storico jest nie do przebicia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015