#2016-03-23 22:43:17 

RomanGTA

Użytkownik

Prowadzę zakłady przetwórstwa mięsnego i potrzebuję specjalistów od zabezpieczeń termicznych którzy podjeliby sie izolacji instalacji wodnych i chemicznych na terenie zakłądu w nowo powstającym skrzydle. Zakład mieści się pod Katowicami. Oczekuję przede wszystkim profesjonalistów którzy wspolpracowali juz z zakladami przemyslowymi, solidnych i terminowych. Konkurencyjna cena rowniez jest brana pod uwagę. Bardzo proszę o poważne odpowiedzi.
#2016-03-24 00:51:25 

Okruszka

Użytkownik

Witam. Chociaż jesteśmy z różnych branż to mogę polecić tę firmę: hth-ptt.pl. Zajmowali się u mnie hydroizolacją dachu hali. Za nieduże pieniądze zrobili wszystko jak należy i w terminie. Firma bardzo profesjonalna dbająca o klienta, poza tym dają wieloletnie gwarancje.
#2016-03-24 02:39:26 

Maniekbasta

Użytkownik

Znam firmę HTH z Katowic i mogę tylko polecić ich usługi. Mają olbrzymie doświadczenie w pracach z zakresu izolacji i antykorozji i z tego co wiem wspołpracują z nimi same największe firmy. Jeśli chodzi o chemię przemysłową to lepszej firmy nie znjdziesz, a wiem to bo sam się sporo naszukałem i napytałem zanim podjąłem ostateczną decyzję i uważam że wybrałem najlepiej jak mogłem. Powodzenia i wszystkiego dobrego.
#2016-03-24 05:11:52 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Powiedzcie proszę, czy ta firma zajmuje się również zabezpieczaniem elementów instalacji metalowych? Bardzo prosze o szybką odpowiedź.
#2016-03-24 07:50:52 

SlavicPower

Użytkownik

Tak, nie będzie problemu z instalacjami metalowymi bo u mnie się tym zajmowali. Posiadam w moim zakłądzie dosyć specyficzne i rzadkie rozwiązania i koniecznie szukałem firmy, która miałaby doświadczenie w kładzeniu powłok z materiałów antykorozyjnych. Znajomy polecił mi HTH Novotech i jestem bardzo zadowolony. Usługa wykonana szybko i sprawnie dzieki czemu w zasadzie nie mialem zadnego przestoju.
#2016-03-24 09:38:34 

RomanGTA

Użytkownik

Dziękuję za wypowiedzi, również zasięgnąłem języka od znajomych i pozytywnie wypowiadali się o HTH. Z tego co sie dowiedzialem to bardzo profesjonalna i doswiadczona firma ktora cieszy sie zaufaniem duzych i znanych przedsiebiorstw. Nikogo lepszego nie znajde wiec nie ma sensu dalej ciagnac tego tematu :). Pozdrawiam gorąco.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015