#2016-03-21 09:07:48 

Zenobia

Użytkownik

Zależy mi żeby moja kuchnia wyglądała super nowocześnie. Słyszałam, ze granitowe blaty są ostatnio najbardziej modne i wszyscy mają go w nowych domach? Czy wam się podoba? Myślicie że to jest fajne?
#2016-03-21 10:35:52 

Beast

Użytkownik

Nie mogę z takiego bzdurnego pytania... przecież chyba wygląd nie jest w kuchni najważniejszy, kobieto! To miejsce które ma być przede wszystkim bezpieczne i praktyczne. Ja bym polecił blaty z granitu ale na pewno nie dlatego, ze są teraz modne tylko że się je łatwo czyści i są trwałe
#2016-03-21 12:12:25 

Okruszka

Użytkownik

Ja już od dawna słyszałam że te granitowe blaty kuchenne Gorzów robi teraz bardzo często. U mnie w pracy jes taki ogromny blat w kuchni i mi się to mega podoba, bo można na nim brudzić albo zaciąć i i tak nie będzie widać. Poza tym widziałam w katalogach ostatnio takie blaty i na bank są teraz modne i długo nie przestaną
#2016-03-21 15:12:10 

RomanGTA

Użytkownik

Rezczywiście takie granitowe blaty, schody czy parapety wyglądają bardzo nowocześnie. W sumie ja u siebie je mam i to tworzy taki trochę chłodny, elegancki styl który lubie. Jeśli ty też lubisz raczej taką elegancje niż naciapane różne style to ci się też spodoba granit :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015