#2016-03-17 05:49:18 

Beast

Użytkownik

Witam jestem wlascicielem firmy transportowej wlasnie zastanawiam sie nad zakupem nowych opon do swoich samochodow. Jestem z tych przezornych co dbaja o bezpieczebnstwo i bardzo mi zalezy zeby moi kierowcy byli bezpieczni. dlatego chce kupic coś porzadznego co napewno wytrzyma dobrych pare lat. lepiej zainwestowac teraz niz kupowac co chwile cos nowego albo co gorsza czuc sie winnym za jakis wypadek ktory zdarzyl sie w wyniku pekniecia gumy
#2016-03-17 07:13:51 

Maniekbasta

Użytkownik

Oby więcej było takich przedsiębiorców jak ty którzy potrafią myśleć perspektywicznie a nie tylko jak tu by przoszczedzić i wydać jak najmniej. Jestem troche w temacie ostatnio zajmowałem sie czymś podobnym i moge ci polecić sklep Opony Kunicki który daje fajne rabaty zwłaszcza w twoim przypadku kiedy będziesz robil takie duże zamówienie. sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-przemyslowe-Michelin - tu masz oponki do cięzarówek. Powodzenia w poszukiwaniu
#2016-03-17 09:14:00 

Indianiec

Użytkownik

a jeśli chodzi o dobre opony zimowe to coś tam znajde?? potrzebuje czegos z gornej polki tez do ciezarowek najchetniej odpowiednik bridge stone czyli cos co przetrzyma wszystko i nawet kilkuletnie nie jest lyse i dobrze sie sprawuje. nie no widze ze maja tam topowe modele hehe :) w sumie juz sobie sam poszukalem niewazne. fajnie ze sa takie sklepiki w polsce
#2016-03-17 09:24:06 

Bizon

Użytkownik

ja kupiłem w tym sklepie Dunlop opony letnie oczywista, przy okazji wyprzedazy. od razu czuje roznice kiedy jade moim mercedesem to naprawde cos. jakis taki fajny profil ma ta opona. a le kolega tu o ciezarowekach na tym za bardzo sie nie znam wiem tylko ze ten sklep ma opony przemyslowe i tyle wiem
#2016-03-17 11:53:34 

RomanGTA

Użytkownik

przemysłowa opona to jest dzieło techniki zeby wytrzymać to ile wiozą czasme te przeładowane wielkie tiry?... cud czasem ze tragedia sie nie dzieje... naprawde...
#2016-03-17 13:00:44 

fontana

Użytkownik

Opona przemysłowa musi być tak skonstruowana zeby wytrzymaywać taki ciezar i cisnienie. To wynika z fizyki panowie i nie jest nic trudnego. Ma sie odpowiednie maszyny to sie robi oopne ktora wytrzyma kazdy ciezar. Kiedys mialam nawet pracowac w takiej fabryce zajmującej sie wytwarzaniem produktów gumowych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015