#2016-03-16 05:34:54 

SlavicPower

Użytkownik

Witam mam troch ewstydliwy problem.. Mianowicie mam problem z wytryskiem to znaczy nie kontroluje go i dochodze po kilku minutach normalnie czasem to jest mega wstyd przy dziewczynie ;/ I juz nie wiem co z tym zrobic bo probowalem cwiczen i one nic nie daly.. I teraz tak mysle co tu zrobic czy moze sa jakies specjalne leki albo w ogole powinienem isc do lekarza??
#2016-03-16 06:30:04 

Moniak

Użytkownik

ja myśle że do lekarza bo to jest czesto problem na tle psychiki i trzeba go rozwiazac w specjalistyczny sposób ja jestem za tty m a nie jakieś tam gadzety polsrodki
#2016-03-16 08:13:55 

Beast

Użytkownik

Posłuchaj sam miałem ten problem i moge ci powiedziec jedno przede wszytskim sie nie zalamuj. Mowie ci ze nawet nie bedziesz pamietal za jakiś czas o tym bo z tym problemem sobie każdy w końcu radzi. Zajrzyj sobie tutaj swiaterosa.pl/136-opozniajace-wytrysk i zobacz ile jest możliwości. sa rozne kremy które opóźniają wytrysk one znieczulają. I są też specjalne grube prezerwatywuy ktore tez znieczulają. Sa tabletki. Także się nie poddawaj
#2016-03-16 09:05:27 

Hawk

Użytkownik

jak nic nie podziała to zawsze sobie możesz golnac przed tylko nie za dużo bo wtedy ci nie stanie na pewno
#2016-03-16 10:46:08 

RomanGTA

Użytkownik

No golnąć pewnie, gratulacje. Tak naprawde to w moim przypadku sprawdzila sie taka sztuczna pochwa.. to znaczy chyba sie stresowalem kontaktem z dziewczyna i po prostu dopiero kiedy mialem jakas symulacje tej sytuacji to nauczylem sie kontrolowac.. kupowalem flash light albo jakoś tak z tego sklepu Świat erosa zobacz sobie masturbatory z ABSu na ich stronie na pewno cos wybierzesz bo nie tylko to mają
#2016-03-16 12:59:30 

Punisher

Użytkownik

ja kupowałem w tym sklepie swojej dziewczynie kremy na powiększenie i ujędrnienie piersi i powiem szczerze ze widac efekty. kupilem chyba dwa rozne i jedno i drugie w sumie cos dalo i naprawde jej biust wyglada lepiej mi sie bardziej podoba i w ogole wydaje sie bardzie j atrakcyjna. jakas jest taka bardziej pewna siebie i to tez dziala. sa rozne masci poczytaj sobie na członka też są bo widziałem niejedną
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015