#2016-03-15 22:05:10 

Okruszka

Użytkownik

Witam, potrzebuję szybko wypożyczyć auto i to przynajmniej na tydzień. Czy jest tu gdzieś w okolicy tania wypożyczalnia samochodów? Dla mnie najwygodniejszą lokalizacją byłaby Dąbrówka, ale jestem w stanie dostać sie tez do Poznania. Zależy mi na tym, by wybór aut był możliwie szeroki, nie chcę jeździć byle czym. Podstawowe wyposażenie jak klima, wspomaganie kierownicy itd. to dla mnie totalny must-have. Z góry dziękuję za pomoc.

#2016-03-16 00:12:05 

Moniak

Użytkownik

Wow nie wyobrażam sobie nie mieć auta mieszkając pod Poznaniem ;P może lepiej wydaj te pieniądze na kupno własnego samochodu, po co tracić kasę na krótkotrwałe używanie cudzego?
#2016-03-16 01:38:03 

Okruszka

Użytkownik

Gdyby to było takie proste to już dawno bym miała samochód. Nie stać mnie na razie, a wypożyczenie nie jest az takie drogie. Ponawiam pytanie o polecenie wypożyczalni. Mogę go ewentualnie odebrać z Ławicy, mąz tam pracuje to mógłby mnie podrzucić.
#2016-03-16 02:49:09 

Rewolwerowiec

Użytkownik

Ja mogę polecić firmę Torcar24. Ich auta są zadbane, mają pełne wyposażenie, a wynajęcie nie kosztuje dużo. Sam mieszkam w Warszawie, ale jak byłem w Poznaniu w sprawach zawodowych to wypożyczyłem samochód z odbiorem na poznańskiej Ławicy właśnie za sprawą tej firmy. Na pewno mają u mnie plusa za przejrzystość umowy, żadnych ukrytych kosztów nie napotkałem.
#2016-03-16 04:42:10 

Okruszka

Użytkownik

Można sobie u nich wybrać auto??
#2016-03-16 07:27:35 

Rewolwerowiec

Użytkownik

Oczywiście. Zresztą podejrzewam, że u wszystkich jest to możliwe, o ile tylko mają więcej niż jedno auto na wypożyczalni. Tylko też bierz pod uwagę, że najlepsze auta kosztują trochę więcej, ale pewnie już to wiesz. Lepiej od razu dzwonić, bo nigdy nie wiadomo czy ktoś cię nie wyprzedzi z rezerwacją pojazdu i będziesz się wtedy musiała zadowolić innym autem.
#2016-03-16 10:18:57 

RomanGTA

Użytkownik

Ja jeździłem samochodem zastępczym tej firmy, co pan wyżej polecił. Pozytywne wrażenia, bez niespodzianek, więc mogę jak najbardziej poprzeć jego słowa. Swoją drogą najlepszych aut nie dają byle komu, po 24. roku życia można dopiero wziąć te szybsze.
#2016-03-16 11:02:04 

Okruszka

Użytkownik

Wiek to tam nie problem, swoje lata już mam. Dzięki za pomoc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015