#2016-03-08 05:31:58 

Punisher

Użytkownik

Moje uszanowanie! Chciałbym zapytać się ekspertów, bo może takich tutaj właśnie znajdę, o to czy da się w jakiś sensowny sposób zrobić samodzielnie maszyny do ruchu liniowego, które będą niejako dopasowane do potrzeb mojej firmy, czyli wykonywały zadania tak jak ja sobie tego życzę, a nie jak oferuje jakiś tam standard? Słabo się na tym znam stąd moje pytanie.
#2016-03-08 07:27:11 

Bizon

Użytkownik

generalnie możesz albo zlecić to zadanie jakiejś firmie, która właśnie wykona takie urządzenia cnc albo jak masz dobrych fachowców w firmie, czyli porządnych mechaników, to prosisz ich o to. U mnie akurat zrobione zostało to pierwsze, ale nie żałujemy bo choć sporo kaski poszło to jednak sprzęt jest mega wydajny bo dopasowany do potrzeb.
#2016-03-08 09:51:27 

fontana

Użytkownik

Ja akurat jestem z dzału zamówień części w mojej firmie to powiem ci tylko, że koniecznie szukaj do tego porządnych pasków klinowych i wszystkich innych akcesoriów, które są w takich maszynach elementami ruchomymi. Tylko kupując coś dobrego masz pewność, że będzie to długo działało, to taka rada moja.
#2016-03-08 10:21:36 

Punisher

Użytkownik

nie no to wiadomo, oszczędzać nie mam zamiaru, przypadkowo kupując nakrętki do moich obecnych maszyn trafiłem na firmę abcnc i myślę, że właśnie tam będę zamawiał, ale w sumie nie o tym. Z tym zleceniem na indywidualne zamówienie to właśnie najbardziej się zastanawiałem, nie mam u siebie takich fachowców co to mogliby się tym zająć. Wiecie komu bezpiecznie to zlecić?
#2016-03-08 11:08:53 

Natalie

Użytkownik

zapytaj wujka gugle, założe się ze znajdziesz nie jeden poradnik jak złożyć se maszyne cnc :P czego to ludzie dzisiaj do neta nie wrzucają, haha :P
#2016-03-08 13:23:04 

Okruszka

Użytkownik

Człowiek tu na poważnie, a niektórzy se jaja robią….kolego, a nie myślałeś żeby takie zamówienie złożyć po prostu u producenta? Nie będzie najłatwiejsze rozwiązanie zamiast po kolei szukać łańcuchów, łożysk, rolek i innych rzeczy, a potem składać to w całość?
#2016-03-08 14:04:26 

Punisher

Użytkownik

w sumie to może i masz rację kolego. No nic rozejrzę się i zobaczę co z tego będzie, damznać w razie czego jak sobie poradziłem :D Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015