#2016-03-03 21:57:15 

Szpileczkowa

Użytkownik

Powoli moja córeczka przestaje ssać pierś i to jest znak, że będziemy przechodzić na sztuczne mleko. Muszę kupić w tym celu kilka butelek, ale nie bardzo mogę się zdecydować na któregoś z producentów. Jest ich chyba zbyt dużo. Obecnie do herbatek używam butelki Tommee Tippee i zastanawiam się czy przy niej nie pozostać.
#2016-03-03 23:33:04 

RomanGTA

Użytkownik

Rozmawiałem z żoną na ten temat i ona uważa, że najważniejszą kwestią w karmieniu nie jest wcale butelka, a smoczek, którym podajesz maleństwu płynny pokarm. Producenci butelek i smoczków prześcigają się w tym, który będzie bardziej funkcjonalny. Sądzę, że producent, o którym piszesz robi jedne z najlepszych butelek na rynku.
#2016-03-04 01:58:22 

Okruszka

Użytkownik

Popieram kolegę, to naprawdę bardzo dobre butelki, które mi służą już przy drugim dziecku. Wszystkie jak na razie zdrowe i pełne energii. Nie było problemów z kolkami, ani innymi przypadłościami. Mleko i inne napoje lecą w odpowiedniej ilości. Ze smoczków nie kapie.
#2016-03-04 04:37:11 

Punisher

Użytkownik

Nie wiem, jak u was, ale u mnie bardzo ważny był fakt szybkiego dostępu do smoczków. Już nie raz mi się zdarzyło, że smoczek gdzieś zaginął i szybko trzeba było kupić nowy. Ja z tym nie miałem problemu, ale znajomi, którzy wykorystywali butelki innych producentów często już tak.
#2016-03-04 07:10:52 

MadWoman

Użytkownik

Praktycznie każda mama ma swoją ulubioną markę i tą będzie polecać. Ja chciałam zapytać o coś innego. Bo butelki już mam, ale szukam dobrego laktatora. Ręczny nie zdał u mnie egzaminu i muszę kupić sobie elektryczny. Ma ktoś może jakieś propozycje?
#2016-03-04 07:58:20 

Rewolwerowiec

Użytkownik

Jeśli szukasz dobrego laktatora to polecam laktator elektryczny Medela. Jest bardzo estetycznie wykonany i jak twierdzi moja dziewczyna bardzo skuteczny.
#2016-03-04 08:13:11 

Selia

Użytkownik

No zdziwiłabym się, gdybyś to ty używał laktatora.
#2016-03-04 11:01:07 

Casia

Użytkownik

Najważniejsze, żeby laktator skutecznie odciągał mleko z piersi. Ważne jest także to, żeby nie robił tego zbyt energicznie. Taki właśnie jest ten, o którym pisze nasz kolega. Kobiety ułatwiajcie sobie życie z najlepszym sprzętem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015