#2016-02-29 08:32:25 

Rewolwerowiec

Użytkownik

Niedługo zostanę dziadkiem i chciałem się dowiedzieć gdzie obecnie można kupić foteliki samochodowe dla noworodków. Wiadomo, ze kiedyś, kiedy sam zostałem ojcem, czegoś takiego nie było, teraz jest to obowiązek więc chcę zrobić prezent swojemu synowi i jego rodzinie i im kupić. Czy ktoś moze mi podac namiary?
#2016-02-29 10:12:51 

Indianiec

Użytkownik

Ja kupowałem całkiem niedawno w sklepie internetowym, który nazywa się Dziecięce Wyprawki. Jest tam naprawdę duży wybór i uważam, że raczej źle z nimi nie trafisz. Ja bym wszedł na ich stronę i sobei zobaczył, możesz też zapytać syna co myśli o poszczególnych modelach fotelików do auta, żeby nie wtopić pieniędzy niepotrzebnie tylko kupić taki, który im będzie pasował.
#2016-02-29 11:50:45 

Rewolwerowiec

Użytkownik

Lepiej na pewno kupić z błogosławieństwem obdarowanego, tylko ze wolałem żeby to była niespodzianka. Z drugiej strony, lepiej wiedzieć czego potrzebują, dlatego już znalazłem sklep i pokazałem synowi co mi się podoba, on i jego żona będą wiedziec najlepiej co chcą. Fajne jest to, że jest to tez sklep z wózkami, to może przy okazji na coś się jeszcze zdecydują.
#2016-02-29 12:13:12 

Indianiec

Użytkownik

Tak, zdecydowanie zaletą tego sklepu z wózkami jest fakt, że jest kilka rzeczy, które mozna kupic w jednym miejscu. Ja tak własnie roibiłem, kupiłem tak zarówno wozek, jak i fotelik i jeszcze mebelki. Strasznie się z żoną w to wkręciłem więc mieliśmy kupę frandy z zakupów dla dziecka,więc mam nadzieję, że jako dziadek też bedziesz mial.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015