#2016-02-23 08:13:34 

Rewolwerowiec

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Ostatnio, podczas rodzinnej uroczystości stała się dziwna rzecz. Moja babcia obchodziła siedemdziesiąte urodziny – mimo tego wieku, trzyma się naprawdę dobrze, wygląda zdecydowanie na młodszą osobę, maluje włosy, lubi aktywność fizyczną. W pewien sposób doceniła mnie i moją małżonkę, gdyż przekazała nam wszystkie swoje oszczędności i powiedziała, że z tych pieniędzy mamy zbudować dom. Babcia mieszka w dość sporej willi – miała dużo dzieci, które teraz porozjeżdżały się po świecie. Taka willa jest za duża dla niej i dla dziadka, dlatego chcą zbudować mniejsze mieszkanie na wsi, dotychczasowe mieszkanie zaś sprzedać (jest wiele warte) i podzielić zysk między wnuków. O czym powinienem pamiętać, zlecając budowę domu dla dziadków?
#2016-02-23 09:03:56 

Indianiec

Użytkownik

Może najlepiej sam zapytaj babcię, w jakim mieszkaniu chciałaby się zestarzeć.
#2016-02-23 09:29:59 

Rewolwerowiec

Użytkownik

Właśnie chodzi o to, że ona dała nam wo;lną rękę.
#2016-02-23 11:43:24 

Hawk

Użytkownik

Myślę, że mały, drewniany domek będzie wystarczający. Zadbaj, aby było tam trochę przestrzeni, aby Wasze dzieci – a także inne wnuki Waszych dziadków – mogły tam przyjeżdżać na wakacje. Nie sil się na aranżowanie ogrodu – starsza osoba nie będzie dała rady się nim zajmować. Możesz wprowadzić na podwórko trochę zieleni, żeby żyło się przyjemniej, ewentualnie jakieś oczko wodne, altankę.
#2016-02-23 12:09:26 

Zenobia

Użytkownik

Ale wyróżnienie! Mam nadzieję, że maksymalnie wykorzystacie taką szansę i sprawicie radość babci.
#2016-02-23 12:39:04 

Natalie

Użytkownik

Mi dom babci kojarzy się z kominkiem. To według mnie niezbędny element mieszkania starszej osoby, ale nie tylko. Kominek wprowadza bowiem taką specyficzną atmosferę, urok, majętność. Zresztą odwiedź portal branży kominkowej: kominki.org/ i sam poczytaj o kominkach, poznasz nowe trendy oraz wiele zalet instalacji.
#2016-02-23 13:37:00 

Casia

Użytkownik

O tak, kominek to doskonały pomysł. Jeśli nie jesteś przekonany, pooglądaj zdjęcia: kominki.org/galeria-zdjec. Nie pokazuj ich na razie babci, niech to będzie niespodzianka.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015