#2016-02-12 07:24:00 

SlavicPower

Użytkownik

Dzień dobry wszystkim, mam takie pytanie. Zastanawiam się czy jest jakaś dobra firma, która wykonuje w atrakcyjnych cenach przewierty horyzontalne. Chodzi mi głównie wykonanie przewierceń podrzecznych, w celu instalowania poszczególnych elementów. Niestety na działce którą kupiłem wraz z ziemią przepływa mała rzeczka, a potrzebne mi jest doprowadzenie wody. Poszukuję jakiejś solidnej firmy, która przeprowadziła by takie prace w krótszym terminie i konkretnie. Dajcie jakieś namiary.
#2016-02-12 09:07:05 

Maniekbasta

Użytkownik

Witaj kolego. Wydaje mi się, że przeciski bo tak chyba to się fachowo nazywa można wykonać posługując się lokalną firmą budowlana. Wpisz sobie w wyszukiwarce dokładnie o co ci chodzi, dodaj swoją nazwę miasta/miejscowości i zobaczysz co wyskoczy. Tak na odległość to trochę trudno doradzać, bo nawet nie wiadomo gdzie mieszkasz
#2016-02-12 10:23:27 

Okruszka

Użytkownik

Witam jeśli potrzebna ci dobra firma z doświadczeniem, która ma odpowiedni sprzęt to wybierz sobie WTD Przewierty oni stacjonują chyba na terenie Wrocławia, więc jeśli masz gdzieś niedaleko tego miasta myślę, ze możesz się zwrócić. Słyszałam wiele dobrego o nich, przede wszystkim pracują dokładnie i terminowo, nie zdarzyły im się opóźnienia.
#2016-02-12 10:59:57 

Hawk

Użytkownik

Koleżanka wypowiadająca się wyżej ma rację, ta firma jest świetna! wykonywali niedaleko mnie tzw. Przewiert sterowany, długo im to nie zajęło. a po skończonej pracy wszystko elegancko posprzątali, w ogóle nie było widać, że jakieś prace budowlane były tu wykonywane.
#2016-02-12 13:48:24 

Casia

Użytkownik

Ja tam uważam, że najprościej posłużyć się wyszukiwarką, aby znaleźć odpowiednią. Dziś chyba wszystkie firmy pracują terminowo bo konkurencja ich goni.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015