#2016-02-10 03:45:45 

Casia

Użytkownik

Ciągle szukam swojego ulubionego zakładu kosmetycznego. Mam kilku faworytów, ale to raczej propozycje na makijaż codzienny. Ja szukam gabinetu, w którym będę mogła załatwić generalnie wszystko. Od masażu na plecach po pedicure na stopach. Ale musi to być naprawdę fachowy gabinet, który zna się na rzeczy. Proszę o jakieś polecenia.
#2016-02-10 04:29:24 

MadWoman

Użytkownik

Może nie odpowiem ci wprost, bo nie chcę się czuć winna, jeśli coś pójdzie nie tak. Sądzę jednak, że bardzo dużo salonów kosmetycznych, któe wykonują profesjonalny manicure znajduje się w Warszawie. To miasto pełne talentów kosmetycznych i dużych możliwości. Musisz spróbować poszukać właściwego miejsca dla siebie.
#2016-02-10 05:18:05 

Zenobia

Użytkownik

Widziałam ostatnio w jakieś gazecie ranking salonów kosmetycznych w stolicy i okazuje się, że tam miano pierwszeństwa przypada kilku salonom. Tak więc poziom jest bardzo wyrównany i chyba nie pozostaje ci nic innego, jak wybrać się do nich wszystkich i sprawdzić co tak naprawdę oferują.
#2016-02-10 07:33:49 

Selia

Użytkownik

Warto wybrać taki salon, w którym nie powstydzą się dobrego pedicure hybrydowego Warszawa jako jedno z pierwszych miast z tego co pamiętam oferowała ten zakres usług. Dziewczyny coraz częściej zdobywają najnowszą wiedzę i mają coraz większe możliwości techniczne. To tylko z pożytkiem dla klientem.
#2016-02-10 08:49:47 

RomanGTA

Użytkownik

A ja zapraszam do mojego gabinetu fryzjersko-kosmetycznego. Manicure i pedicure wykonuje dyplomowana kosmetyczka, która w jednej chwili wie, z czym przychodzi do niej klienta i co ewentualnie jej doradzić.
#2016-02-10 09:43:38 

Rewolwerowiec

Użytkownik

A są jednak faceci na tym forum.
#2016-02-10 10:57:34 

Natalie

Użytkownik

Koleżanka wcześniej ma rację. Najlepiej będzie jeśli zrobisz sobie rundkę po salonach i zażyczysz sobie po małej usłudze. Wtedy najlepiej się wybiera. Dobrych salonów faktycznie w Warszawie nie brakuje. Zwróć uwagę na ceny, bo może być tak, że poziom usług będzie podobny, ale ceny za to będą dużo wyższe, bo lokal na przykład znajduje się w ścisłym centrum. Dzisiaj praktycznie wszystkie mamy prawo jazdy, więc kwestia dojazdu nie powinna stanowić problemu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015