#2016-02-10 00:26:35 

SlavicPower

Użytkownik

Bardzo sceptycznie podchodziłem do niedawna do propozycji rozrywek, które fundowali mi moi rodzice w ramach urodzinowych prezentów. Ciągle jakieś wyjazdy i niespodzianki, które generalnie mało mnie interesowały. Ale, żeby zrobić im przyjemność udawałem, że mi się podoba. Dopiero ostatni prezent sprawił, że moje serce zabiło mocniej. Przez kilkadziesiąt minut mogłem siedzieć za sterami samolotu pasażerskiego. To było coś fantastycznego, czego nie zapomnę do końca życia.
#2016-02-10 00:41:02 

MadWoman

Użytkownik

Powinieneś się cieszyć, że masz takich fajnych rodziców, którzy zawsze chcą ci sprawić przyjemność. Co do tych lotów, to słyszałem o tym symulatorze, którym można polatać tak jak prawdziwym. Tylko słyszałam, bo nie miałam jeszcze okazji w nim siedzieć i się pobawić.
#2016-02-10 02:37:15 

RomanGTA

Użytkownik

A ja już odbyłem swój dziewiczy lot, dzięki firmie Gearup. Trudno opowiedzieć to co czuje się siedząc za sterami takiej maszyny. W jednej chwili stajesz się kimś ważnym, od którego bardzo dużo zależy. W symulatorach lotów pasażerskich możesz polecieć tam gdzie zechcesz.
#2016-02-10 03:36:35 

Okruszka

Użytkownik

W kilka chwil na Mauritiusie? To mi się podoba. Zawsze chciałem tam polecieć, ale jakość zawsze brakowało pieniędzy. Teraz i to jest możliwe i to nie w kilkanaście godzin, a w kilkadziesiąt minut. Marna to pociecha, ale zawsze jakaś namiastka egzotyki.
#2016-02-10 04:54:41 

Hawk

Użytkownik

Zabawa w kokpicie jest niezła, tym bardziej, jeśli masz trochę pojęcia o lotnictwie i prowadzeniu samolotów. W realu na pewno nie miałbym okazji spróbować swoich sił za sterami takiej maszyny. Do kabiny prawdziwego samolotu nikt z zewnątrz nie zostaje wpuszczony.
#2016-02-10 06:07:59 

Natalie

Użytkownik

Jednym słowem atrakcji w stolicy Wielkopolski zaczyna nam przybywać. Musi być jeszcze trochę o nich głośniej, bo nie o wszystkim mieszkańcy miasta wiedzą, a na pewno warto wiedzieć jak wykorzystać czas wolny w mieście.
#2016-02-10 08:20:14 

Beast

Użytkownik

Zapomniałeś powiedzieć, że to nie tylko ciekawe atrakcje, ale też dość oblegane. Wiem, że na symulator trzeba się zapisać z dość sporym wyprzedzeniem.
#2016-02-10 09:43:03 

Casia

Użytkownik

Nie jest znowy tak źle.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015