#2016-02-10 05:41:26 

Beast

Użytkownik

Cześć wszystkim. Jak dla mnie, schody są nawet ważniejsze niż meble. Meble można łatwo zmienić, przestawić, odnowić, czy kupić w ogóle nowe. Schody zaś stoją w centrum domu, rzucają się w oczy od razu, dlatego trzeba wybrać odpowiednie. Które wybrać?
#2016-02-10 06:06:32 

Szpileczkowa

Użytkownik

My mamy w domu schody szklane, z elementami drewnianymi. Składając takie zamówienie, nie miałam nawet wizji efektu finalnego, a gdy zobaczyłam gotowe schody w moim domu, to schodziłam po nich w tę i z powrotem chyba z osiem razy. Nadal nie mogę przestać się zachwycać.
#2016-02-10 07:43:01 

Bizon

Użytkownik

Ja zaś mam schody stalowe. Wybrałem je ze względu na trwałość, oraz uniwersalność – to nigdy nie wyjdzie z mody, ponadto dopasowują się do wnętrz każdego rodzaju. Jednak przede wszystkim cechują się niezwykłą trwałością, są naprawdę solidnie wykonane i jestem przekonany, że posłużą wiele pokoleń.
#2016-02-10 09:35:08 

Punisher

Użytkownik

Ja właśnie zastanawiam się między schodami stalowymi, a drewnianymi. Może by tak połączyć jedno z drugim? Znaleźć złoty środek, żeby każdy był zadowolony. Ponadto takie połączenie musi wyglądać ciekawie, oryginalnie. Szkoda, że wcześniej na to nie wpadłem. Długo odkładałem tę decyzję, nie mogąc wybrać czegoś konkretnego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015