#2016-02-05 06:40:31 

SlavicPower

Użytkownik

Cześć panowie. Sprawa jest taka : wiosna się zbliża a ja zaczynam dbać o moje podwórze. Do tego potrzebuje paru przydatnych narzędzi które spełnią moje oczekiwania cenowe i jakościowe. Stad pytanie: jaką kose spalinową polecacie?
#2016-02-05 07:41:07 

RomanGTA

Użytkownik

Hmm konkretnej kosy ci nie polecę ale polecę konkretny sklep który ma brdzo dobry asortymęt. Jest to mianowice Agrotech. Moge szczerze zarekomnedować bo kupowałem tam i kosiarke i jeszcze cos tam i w obu przypadkach byłem bardzo zadowolony ichetnie wracałem. także wchodzisz sobie na stronke i potem w kategorie kosy, tutaj ci nawet wyszukałem agrotech-poznan.com.pl/kosy-spalinowe.html tutaj masz ten sprzet zroznicowany dostosowany na przyklad do pracy w ogrodzie i lesie przy skracaniu wysokiej trawy itp.
#2016-02-05 08:30:38 

Punisher

Użytkownik

zgadza się to jest bardzo dobry sklep i zdaje się że ja tam kupywałem piłe mechaniczną. agrotech-poznan.com.pl/pilarki.html dokładnie któroś z tej stronki. te pilarki huskwarny są naprawdę nie do zajechania i tną wszstko jak leci. jak ktoś chce coś skutecznego to zdecydowanie tej marki i się nie zawiedzie na 1000%
#2016-02-05 10:40:53 

Bizon

Użytkownik

no to masz kolego odpowiedź kupuj kosę Husq. to jest zresztą sprzęt szanowany i uznany na całym świecie wiec tobie terz na pewno bedzie pieknie dzialał :) ja pamietam ze nawet muj ojciec on ma teraz 60 lat to juz mial husqwarne za komuny
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015