#2016-02-05 07:01:34 

Casia

Użytkownik

Witam, wraz z mężem prowadzę dom weselny. Ostatnio zastanawialiśmy się jak ozdobić ściany na sali ponieważ nowa farba mocno wybieliła pomieszczenie. Chcemy dodać jakieś dodatki na ściany, ale nie do końca wiemy co może się tam znaleźć. Czy ktoś ma jakieś pomysły jak to mogło by wyglądać?
#2016-02-05 07:44:05 

Natalie

Użytkownik

Dobrym rozwiązaniem są foto obrazy. Sama kupowałam takie do domu na decorshop.eu i jestem bardzo zadowolona z jakości. Jeżeli mogę ci coś polecić to odwiedź stronę, którą podałam. Jestem tam naprawdę ogromna ilość takich rzeczy więc jestem pewna, że znajdziesz coś dla siebie. Jeżeli chcesz, mogę wysłać zdjęcia gotowych produktów do wglądu. Może da ci to jakiś obraz całości.
#2016-02-05 08:02:24 

Szpileczkowa

Użytkownik

Nawet klasyczne obrazu będą tutaj dobrze pasować. Musiałabyś dobrać tylko tonację, żeby obrazu nie zabijały tej bieli, która panuje na ścianach. Ludzie korzystający z usług domu weselnego bardzo cenią sobie jakość. To niezwykły dzień w ich życiu więc obrazu nie mogą być zbyt mocno widoczne. Przynajmniej takie jest moje odczucie w tej sprawie. Zrobisz jak uważasz :)
#2016-02-05 08:25:18 

Casia

Użytkownik

Z ciekawości wydrukowałam kilka różnych obrazów i w formie strony a4 przyczepiliśmy na ściany. Wygląda to całkiem inaczej niż takie puste białe ściany. Jeszcze nie podjęliśmy decyzji, ale bardzo mocno zastanawiamy się nad rozwiązaniem, które podałyście. Dzięki bardzo za opinię i odpowiedzi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015