#2016-02-04 01:25:16 

Indianiec

Użytkownik

Powitać szanownych :D Słuchajcie, jest ktoś z doświadczeniem w samouctwie, chodzi mi o to czy da rade porządnie nauczyć się języka obcego na własną rękę, korzystając z książek i kursów online? Ja to na przykład hiszpańskiego i niemieckiego bym się chętnie nauczył, ale kursów w Poznaniu strasznie dużo kosztują. Jak zobaczyłem na przykład cenę kursów hiszpańskiego w Poznaniu to normalnie zbladłem i stąd moje pytanie…
#2016-02-04 04:09:34 

Beast

Użytkownik

jeśli masz naprawdę dużo czasu, a do tego mega samozaparcie żeby się za to zabrać to czemu nie, człowiek może wszystko jak tylko chce…
#2016-02-04 05:02:16 

SlavicPower

Użytkownik

Myśle, ze to nie jest dobry pomysł, o ile może rozumieć tekst czytany jakoś tam się nauczysz ryjąc na pamięć tak już z mową będzie ciężko, możesz kaleczyć język, te fonetyczne zapisy w słownikach trudno ogarnąć, a i różne pomoce audio często można potłuc o pewną część ciała. Nie ma to jak dobry nauczyciel czy tego chcesz czy nie…Jest gdzieś niedroga szkoła języka niemieckiego Poznań jest mi niestety mało znany, ale kurcze na pewno gdzieś widziałem reklamę niedrogiej placówki, jak tylko sobie przypomnę to się odezwę, ale poszukaj dobrze w necie, znajdziesz bankowo.
#2016-02-04 06:49:00 

Szpileczkowa

Użytkownik

jakieś głupoty gadasz według mnie, oferta kursów językowych z angielskiego w Poznaniu, ale także i wielu innych języków jest na tyle ogromna, ze konkurencja wymusza niski ceny. Zobacz sobie poznańską szkołę Home, według mnie idealny przykład, prowadza naprawdę profesjonalne zajęcia z wielu języków, a ceny są bardzo atrakcyjne.
#2016-02-04 09:16:49 

Indianiec

Użytkownik

no to mnie sprowadziliście na ziemie :P a już sobie myślałem, że dam radę sam, ale w sumie macie racje że trzeba do tego ogromnego samozaparcia, a ja zawsze należałem do leniwych. Musze się nauczyć języków żeby znaleźć dobrą pracę, jeden to za mało niestety dzisiaj…trudno, poszukam szkołe
#2016-02-04 09:30:14 

Moniak

Użytkownik

Jak ty kolego nie masz zapału do nauki to i najlepsza szkoła ci nie pomoże…weź się trochę w garść a zobaczysz, ze sukcesy same zaczną przychodzić.
#2016-02-04 10:22:23 

RomanGTA

Użytkownik

prawda, nawet najlepszy nauczyciel tu nie pomoże, ale ta szkoła co wyżej wymieniona to potwierdzam, dobra jest, sam korzystałem z kursów hiszpańskiego tam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015