#2016-01-11 07:53:37 

Szpileczkowa

Użytkownik

Wielkimi krokami zbliżają się urodziny moich dzieci. Jako, że obchodzą je w jednym miesiącu to impreza będzie jedna, ale za to bardzo duża. Chcę samodzielnie przygotować zestaw wypieków na urodziny, łącznie z tortami, które wykonywałam jak do tej pory tylko kilka razy. Potrzebuję dobrych rad w tym temacie, bo chciałabym zrobić perfekcyjne torty.
#2016-01-11 09:29:21 

Casia

Użytkownik

Praca jest wciągająca i przyjemna dla osób, które to kochają. Przy przygotowywaniu tortów będziesz miała sporo pracy, szczególnie jeśli chodzi o ozdoby. Zrób najlepiej torty z masy plastycznej, wtedy będziesz miała duże pole do popisu przy kreowaniu dalszej części. W sklepach internetowych możesz kupić mnóstwo gotowych szablonów do tworzenia ozdób, można je kupić w niewysokich cenach.
#2016-01-11 12:03:12 

fontana

Użytkownik

Ja długo zastanawiałam się gdzie kupić lukier plastyczny. W końcu trafiłam na sklep, gdzie kupuję zapas na dłuższy czas i zawsze jestem przgotowana do działania.
#2016-01-11 13:33:25 

Hawk

Użytkownik

Polecam przy wykonywaniu wszelkiego rodzaju wypieków, nie tylko tortów, silikonowe foremki i wykrawacze. To doskonały sprzęt przy którym nie zmęczysz się i co najważniejsze będziesz miała sukcesy. Ozdoby na twoje przyjęcie wyjdą wtedy wyśmienicie. Sam zaczynałem moją słodką przygodę od starych metod i przyrządów, które niejednokrotnie sprawiały, że chciałem to robić już po raz ostatni.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015