#2016-01-04 06:42:44 

RomanGTA

Użytkownik

Kończymy właśnie budowę domu i zastanawiam się od czego zacząć dalsze pracę. Czy to już jest czas, żeby zacząć kupować wystrój? Pytam, bo gdyby się miało okazać, że po zakończeniu prac zmieni się jakaś koncepcja kupione meble mogą nie pasować do reszty. Dlatego chciałem zapytać, czy już na etapie kończenia robót budowlanych braliście się za kupno wyposażenia?
#2016-01-04 07:09:08 

Moniak

Użytkownik

Oczywiście, że to już jest czas na poszukiwania mebli. Po pierwsze nigdy nie znasz całego planu na urządzenie domu. Wiem to po sobie, bo nie tak dawno byłam w tej samej sytuacji co ty. Po drugie nie wiadomo co jest dostępne na rynku w danej chwili. Dlatego warto robić wcześniejsze rezerwacje i kupować meble z wyprzedzeniem. Sprzedawcy teraz są bardzo elastyczni, więc nie będą robili problemów z ewentualnymi zmianami.
#2016-01-04 09:06:20 

Hawk

Użytkownik

Sprawa jest bardzo prosta, nie masz co czekać dłużej. To już jest czas na to, żeby zacząć kupować. Niewiele się zmienią twoje plany odnośnie wyglądu domu. Możesz nawet już zamówić wieszaki, bo w tym temacie na pewno nic się nie zmienia.
#2016-01-04 10:32:06 

Okruszka

Użytkownik

A jeśli miałeś w planie kupić wieszaki stojące to sprawa jest jasna, bo możesz je przestawić w dowolne miejsce.
#2016-01-04 11:26:15 

Zenobia

Użytkownik

Ja nie mam swojego domu, ale zawsze marzyłam o tym, żeby móc urządzić każdy pokój od podstaw, tak jak to sobie wymarzyłam. Od koloru ścian mogłabym dobierać dywany, meble i lampy. Mam nadzieję, że kiedyś będę miała do tego okazję. A tobie życzę powodzenia w urządzaniu własnego domu.
#2016-01-04 12:29:25 

Punisher

Użytkownik

Ktoś tutaj poruszył temat wieszaków, więc mam dla was ciekawy miejsce do zakupów. Ja trafiłem na nich zupełnie przypadkowo. Jest to sklep Alabre, w którym można kupić mnóstwo ciekawych wieszaków, które zdecydowanie odbiegają od tradycyjnych rozwiązań, do których cały czas ludzie są przywiązani. W ofercie znajdują się zarówno wieszaki zawieszane na ściany, jak i te stojące, które można zastosować na przykład w pokojach. Polecam usługi sklepu również ze względu na ceny.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015