#2015-12-31 07:23:54 

Bizon

Użytkownik

Urządzam właśnie swoje mieszkanie i rozważam różne możliwości. Ostatnio trafiłem na fototapety i naklejki na sciany i zastanawiam się, czy takie rozwiażanie może być dobre. Oczywiście nie wszystkie naklejki dobrze się prezentują, ale udało mi się znaleźć kilka ciekawych przykładow. Co możecie powiedzieć o funkcjonalności takiego rozwiązania?
#2015-12-31 09:09:58 

Selia

Użytkownik

Cześć! Ja zdecydowałam się na naklejki kilka lat temu, kiedy pojawiła się na nie moda. Wybralam motyw kwiatowy do salonu, ale niestety długo się naklejka nie nacieszyłam, bo o kilku miesiącach zaczęła się odklejać. Drugą kupiłam na stronie Studia Dekoracji i jest ze mną do dzis :) Wszystko zależy od jakości naklejki.
#2015-12-31 12:02:11 

Hawk

Użytkownik

Mi osobiście fototapety nie kojarzą się zbyt dobrze, dlatego nie zdecydowałbym się na takie rozwiązanie. Już prędzej na naklejki ścienne. Sprawdzic mogłaby się naklejka przedstawiająca drzewo do pokoju dziecięcego.
#2015-12-31 12:16:59 

Zenobia

Użytkownik

Oczywiście jest to kwestia gustu. ja bym się bez żadnych obaw zdecydowała na naklejkę w salonie czy nawet dużą fototapete. Nowoczesne modele wyglądają naprawdę interesująco. Przejrzałam też modele w polecanym wcześniej sklepie studio-dekoracji.com.pl/ i też znalazłam parę modeli, ktore chętnie zastosowałabym w swoim mieszkaniu.
#2015-12-31 12:59:58 

Bizon

Użytkownik

Ceny naklejek nie są wysokie, dlatego chyba się zdecyduję. Zawsze można ją zerwać i wyrzucic. Zawsze to lepsze rozwiażanie niż ponowne malowanie ścian :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015